BringAuto drives by itself, but the work won’t be done like that

Do you want to work on something what has meaning and will probably change established ideas about traffic? Become a part of our team and build a career of dreams. Unlimited holiday and other benefits are waiting for you. Below you can find a list of positions for which we are looking for new colleagues.

C++ vývojář

Hledáme C++ developera, který se bude podílet na vývoji autonomního řízení pro delivery roboty. Chceš společně s námi uvést ideu autonomního last mile delivery do života?

Koho hledáme?

  • kolegu, který má zkušenosti s vývojem na platformě Linux
  • vývojáře, který umí moderní C++ (alespoň C++14)
  • výhodou je znalostí build systému CMake
  • výhodou je znalost práce s některým z následujících senzorů: LiDar, radar, GNSS/INS, kamera
  • a také znalost práce s GITem a zkušenost s paralením programováním

Co budeš dělat?

  • vyvíjet autonomní řešení pro našeho robota
  • spolupracovat s týmem zkušených vývojářů
  • používat Youtrack, Jira, GitLab a teamcity

Řidič BringAuta

Hledáme řidiče, který se chce podílet na revoluci v Last Mile Delivery.

Koho hledáme

  • kolegu, který má nějakou zkušenost s řízením
  • člověka, který chce být součástí revoluce v last mile delivery

Co budete dělat

  • doručovat last mile delivery zásilky, což znamená dojet na určenou adresu, kde si zákazník zásilku sám ( bez pomoci řidiče) vyzvedne z boxu
  • možnost práce jako OSVČ či brigáda

Call us...

or leave us a message

= povinné položky

Sledujte nás @BringAuto a nic Vám neunikne